Одне з найбільших російських видавництв видало книжки львівської письменниці

КультураДарина Цвях, 11 березня 201826846

В одному з найбільших російських видавництв «АСТ» вийшли дитячи книжки львівської письменниці Галини Вдовиченко «36,6 котів» та «36,6 котів-детективів». Вперше ці історії були опубліковані у «Видавництві Старого Лева».

«В той час коли путінська пропаганда намагається показати українську культуру другорядною та неповноцінною, є люди, які перекладають і видають українські книжки, зберігаючи в них національний колорит, позначаючи, що саме в Україні вперше було видано цю книжку, а згодом отримують від своїх маленьких читачів добрі відгуки. Це аргумент проти впевненості тих, хто пнеться довести неспроможність усього українського - від держави до культурного продукту. Я хочу, щоб сусідські діти зростали зокрема й на наших книжках, щоб любили їх. Менше буде проблем у майбутньому», - так пояснила появу своїх книжок у Росії авторка Галина Вдовиченко.

Видавнича група «АСТ», одне з двох найбільших видавництв Росії, було засноване у 1990 році. «АСТ» є універсальним видавництвом: випускає художню літературу, нон-фікшн, популярні посібники. Відоме співпрацею з такими авторами як Януш Вишневський, Сергій Лук'яненко. «АСТ» також видав новий бестселер Дена Брауна. Серед видань є і книга Анатолія Вассермана «Украина и остальная Россия».

З початку червня 2012 року управління видавничим бізнесом «АСТ» здійснює видавництво «Эксмо».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук