Колишній універмаг на площі Ринок у Львові продадуть за ₴63 млн

Львівська облрада визначила вартість приватизації

ЕкономікаЮлія Поліковська, 5 вересня 201730570
Колишній універмаг на площі Ринок у Львові продадуть за ₴63 млн
Приміщення колишнього універмагу на пл. Ринок, 32 оцінили у 63 млн грн

Приміщення колишнього універмагу на площі Ринок, 32 у Львові, які продає Львівська облрада, оцінили у 63 млн грн. Про це у вівторок, 5 вересня, повідомив начальник управління майном спільної власності львівської облради Микола Бандра під час засідання профільної депутатської комісії облради.

За його словами, оцінка вартості приміщень загальною площею 1689 м2 уже проведена, і склала понад 63 млн грн. Зараз оцінку рецензують у Львові та Києві. У випадку схвальних висновків, управління наприкінці наступного тижня зможе укласти договір про продаж із цих приміщень.

Він також зазначив, що оціночна вартість є досить високою, тож орендар може не погодитись платити таку суму. За словами Бандри, у такому випадку Львівська обласна рада зможе оголосити про продаж цих приміщень на конкурсних засадах, але із зобов’язанням продовжити договір оренди.

Нагадаємо, у травні Львівська облрада прийняла рішення про приватизацію нежитлових приміщень колишнього універмагу на пл. Ринок, 32 способом викупу. Право на викуп має орендар – ПрАТ «Львівський універмаг "На ринку"». Перед цим було кілька рішень судів, які зобов’язали Львівську облраду обрати саме викуп орендарем, а не продаж на відкритому конкурсі.

Йдеться про два поверхи, підвал та антресоль загальною площею 1689 м2, які «Львівський універмаг "На ринку"» орендує ще з 1996 року. У 2003 році цей договір переуклали на 50 років. За оренду приміщень в центрі міста «Львівський універмаг "На ринку"» платить облраді 44 тис. грн в місяць (26 грн/м2). Через низьку ціну депутати неодноразово оголошували намір збільшити орендну плату, однак, за умовами договору, це можливо лише за згодою сторін.

Сама будівля колишнього універмагу має дві юридичні адреси – частина будинку розташована на Шевській, 1 (донедавна вона була у власності Львівської міськради), а інша – на пл. Ринок, 32, якою зараз володіє ЛОР. У 2013 році ПрАТ «Львівський універмаг «На ринку» за 7,8 млн грн уже придбало 1850 м2 колишнього універмагу, які належали Львівській міськраді, тепер зможе викупити іншу частину приміщень.

За даними аналітичної системи YouControl, ПРАТ «Львівський універмаг "На ринку"» має 39 акціонерів. Кінцевим бенефіціаром є Андрій Кифоренко. Його основний вид діяльності є надання в оренду й експлуатацію власного чи орендованого нерухомого майна.

Як відомо, у згадуваних приміщеннях колишнього універмагу кілька років поспіль діє ресторан «Театр пива «Правда» холдингу емоцій !FEST. Співласник компанії «Холдинг емоцій !FEST» Юрій Назарук пояснив ZAXID.NET, що компанія має договір суборенди на ці приміщення зі згадуваним ПрАТ.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук