Комуністи ідуть на вибори у складі партії «Нова держава»

СуспільствоОксана Руда, 25 вересня 201521685
Комуністи ідуть на вибори у складі партії «Нова держава»
Лідер Коміністичної партії України Петро Симоненко

Комуністична партія України (КПУ) замаскувалася в політичну партію «Нова держава» для участі у місцевих виборах.

«Партія «Нова держава» входить в Блок «Ліва опозиція» спільно з комуністами, прогресивними соціалістами, партією «Київська Русь» та іншими партіями і громадськими організаціями лівих політичних поглядів», – зазначається на сайті КПУ.

«На відміну від інших лівих опозиційних партій, проти партії «Нова держава» не проводяться судові та інші переслідування і вона має всі юридичні підстави для участі у виборах до місцевих рад та об'єднає під своїм початком представників лівої опозиції», – вважають у Компартії.

Нагадаємо, 24 липня міністр юстиції України Павло Петренко підписав рішення про заборону всім комуністичним партіям брати участь у виборчих процесах в країні.

Пізніше міністр надіслав у ЦВК офіційний лист, в якому закликав не допустити до участі у місцевих виборах Комуністичної партії України, Комуністичної партії України (оновленої) і Комуністичної партії робітників і селян, оскільки вони не відповідають вимогам Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону їх пропаганди та символіки».

Попри це лідер КПУ Петро Симоненко заявив, що його партія все одно має намір брати участь у виборах.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук