Компанія Boeing визнала свою провину у двох авіакатастрофах

В результаті двох аварій літаків Boeing 737 Max в Ефіопії та Індонезії загинули 346 людей

СвітЮрій Братюк, 5 квітня 201910510

Boeing визнала свою провину в авіакатастрофі в Індонезії й Ефіопії. Про це заявив президент корпорації Денніс Мюленбург у повідомленні на сайті Boeing.

Мюіленбург визнав, що в обох випадках аварій система під назвою MCAS «зіграла вирішальну роль». Зазначається, що система MCAS автоматично перемикає стабілізатор і опускає ніс літака у напрямку до землі)в разі, якщо отримує сигнал, що літак виходить на занадто великі кути (піднімає ніс) і втрачає швидкість.

У випадках з аваріями у Індонезії та Ефіопії, за попередніми даними, зламався датчик, і система помилково розпочала роботу, скерувавши літак до землі. Пілоти не змогли її відключити.

Президент Boeing пообіцяв, що найближчим часом в програмне забезпечення літаків моделі 737 MAX внесуть зміни.

«Це оновлення разом з відповідними навчальними матеріалами, які отримають пілоти, виключать можливість ненавмисної активації системи MCAS», – сказав Мюленбург у зверненні.

Нагадаємо, що в результаті аварії літака Boeing 737 Max в Ефіопії 10 березня загинули 157 людей. У жовтні 2018 року такий же літак розбився в Індонезії, забравши життя 189 людей.

Після трагічних авіакатастроф більше половини світового парку Boeing 737 MAX припинили польоти. Зокрема, напередодні Європейське агентство авіаційної безпеки (EASA) тимчасово заборонилоексплуатацію літаків Boeing 737 Max.

Крім того заборону на використання літаків Boeing 737 MAX ввели Індонезія, Сінгапур, Китай, та Мексика. Австралія ввела тимчасову заборону на використання цих літаків.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук