ЛКП «Зелене місто» скерує проект сміттєпереробного заводу на державну експертизу

Міністерство екології України дозволило будівництво сміттєпереробного заводу у Львові, надавши кілька рекомендацій

СуспільствоСофія Трощук, 23 квітня 2019, 18:50 550 0

Після правок ЛКП «Зелене місто» скерує проект на комплексну держекспертизу. Зараз комунальне підприємство вносить корективи до проектно-кошторисної документації сміттєпереробного комплексу, який мають збудувати у Львові. Міністерство екології України позитивно оцінило вплив заводу на довкілля та дозволило будівництво сміттєпереробного заводу у Львові. Втім надало кілька рекомендацій.

«Міністерство природи у своїх висновках додатково зобов'язало нас, ЛКП «Зелене місто», як замовника, передбачити локальну систему очистки технічних і дощових стоків на території комплексу, щоб унеможливити будь-який негативний вплив на довкілля», – каже директор ЛКП «Зелене місто» Вадим Ноздря.

Висновок щодо оцінки впливу на довкілля – останній етап підготовки до початку будівництва сміттєпереробного комплексу. Незабаром ЛКП «Зелене місто» скерує проект на комплексну державну експертизу. Потім мають отримати дозвіл на початок робіт від державної архітектурно-будівельної інспекції.

Водночас триває і тендер на зведення заводу. У ньому беруть участь 5 компаній. Будівництво комплексу на вул. Пластовій планують розпочати восени. Його зведення триватиме приблизно два роки.

Нагадаємо, раніше ZAXID.NET детально описав як працюватиме майбутній завод.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук