ЛОР підтримала рішення усунути Парасковію Дворянин з посади співголови конкурсу мікропроектів

Суспільство31 січня 201711390

Більшість депутатів Львівської обласної ради 31 січня підтримали рішення замінити співголову конкурсної ради конкурсу мікропроектів Парасковію Дворянин. В кулуарах обласної ради уже говорять про можливість впливу на результати конкурсу у 2017 році.

Авторами проекту рішення, яке підтримав 51 депутат, стали голови шести фракцій облради (БПП, НРУ, УКРОП, «Громадянська позиція», «Народний контроль» та «Батьківщина). Досі конкурсну раду, згідно з положенням про конкурс мікропроектів, очолювали перші заступники голови ЛОДА і ЛОР – Ростислав Замлинський і Парасковія Дворянин відповідно. Натомість депутати облради вирішили замінити в тексті положення слова «перші заступники» на «заступники». Таким чином, як очікується, новим співголовою конкурсної ради засмість першого заступника голови ЛОР Парасковії Дворянин стане заступник голови ЛОР Володимир Гірняк.

Офіційна аргументація появи такого рішення – ЛОР хоче покращити конкурс мікропроектів. Варто зазначити, що після приходу у адміністрацію конкурсу депутатів «Самопомочі» Парасковії Дворянин та Івана Собка, конкурс став найуспішнішою програмою області – реалізовано 688 проектів. Показник виконання програми рекордний за усі часи роботи ЛОР – 99,6%. Цікаво, що ще вчора роботу конкурсної ради на чолі з Парасковією Дворянин оцінили на відмінно, однак сьогодні її фактично усунули з посади співголови конкурсної ради.

«Впродовж року до мене, як до співголови конкурсної ради, не було жодного зауваження. Проведено 9 конкурсних рад, представники всіх фракцій отримували необхідну інформацію. Усвідомлюю, що той, хто це придумав, переслідує мету нагнути фракцію, щоб ми голосували так, як треба, – заявила з трибуни ЛОР Парасковія Дворянин. – Розумію, чому сьогодні звучать закиди щодо моєї роботи в інших комісіях. Наступної сесії ви мене усунете з посади першого заступника. Я не тримаюся за посаду. Де б я не була, я буду працювати за тими самими принципами, за якими працювала завжди. Розумію мотивацію голови фракції «Батьківщина» Юрія Гудими, який, можливо, має мрію про посаду. Але не розумію депутатського корпусу, який через політичні мотиви та бажання тиску на «Самопоміч» робить заручниками громади і усю програму. Дозвольте у цьому конкурсі перемогти достойним проектам».

До слова, нещодавно у мережі з’явилося відео з зустрічі народного депутата від УКРОПу Тараса Батенка з освітянами Золочівщини. Там він заявив, що невдовзі замінять склад конкурсної ради конкурсу мікропроектів і він зможе лобіювати конкретні проекти безпосередньо у голови Львівської обласної ради.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук