Лоукост Atlasjet може втратити дозвіл на внутрішні українські рейси

ЕкономікаІрина Данилів, 24 червня 20159800
Лоукост Atlasjet може втратити дозвіл на  внутрішні українські рейси

Державіаслужба України має намір анулювати права авіакомпанії «Атласджет Україна» на здійснення внутрішніх рейсів. Про це на своїй сторінці у Facebook заявив Юрій Гук, юрист фірми «Анте», яка представляє інтереси авіакомпанії.

За словами юриста, 19 червня, після того, як компанія виконала перший рейс за маршрутом Київ-Львів-Київ, голова Державіаслужби України повідомив, що всі права на здійснення внутрішніх рейсів, окрім Київ-Львів-Київ, будуть анульовані, оскільки компанія не виконує рейсів за іншими маршрутами в Україні.

 

Листування з Державіаслужбою України. Show must go on.19 червня, наступного дня після того, як Атласджет Україна було ...

Posted by Андрій Гук on  23 червня 2015 р.
Юрій Гук переконаний, що в такий спосіб Державіаслужба, яку, очолює Денис Антонюк, колишній працівник компанії «МАУ», яку пов’язують з Ігорем Коломойським, лобіює інтереси лише свого колишнього працедавця.

«Державіаслужба працює лише з одною метою - знищити будь-які паростки конкуренції. І з цією роботою справляється дуже добре. Державіаслужба не хоче бачити в Україні ще одного авіаперевізника з реальними інвестиціями та можливостями», - написав Гук.

Він також пояснив, що формально, служба може мати претензії до авіакомпанії, оскільки вона дійсно протягом 12 місяців не здійснювала заявлених раніше внутрішніх рейсів, крім Київ-Львів-Київ. Проте   компанія не здійснювала ці рейси, оскільки вже рік чекає на дозвіл від чиновників на здійснення міжнародних рейсів з України.

Ще рік тому спільна комісія Мініфраструктури та Державіаслужби надала Atlasjet права на виконання внутрішніх та міжнародних рейсів, однак Державіаслужба оформила компанії права лише на здійснення 6 міжнародних напрямків, хоча компанія поадавала запит на 29. Представники авіакомпанії стверджують, що самі внутрішній рейси є збитковими і тому їх необхідно стикувати з міжнародними.

«Це аксіома – якщо немає міжнародних рейсів, ми не можемо розвивати внутрішні. Адже я запропонувати пасажиру, що я його зі Львова везу в Київ, а звідти в Азію чи Європу . А сьогодні, маючи систему продажів, в яку турецький оператор вклав великі гроші, я мушу віддавати пасажира, який летить, наприклад, в Азію іншому операторові», - пояснював ЛIГАБiзнесIнформ генеральний директор компанії  авіакомпанії «Атласджет Україна» Сергій Підгородецкий. 

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук