Луценко представив третього прокурора за день

Луценко представив третього прокурора за день
фото ГПУ
Юрій Луценко представляє нового прокурора Тернопільської області

Генеральний прокурор Юрій Луценко представив прокурора Тернопільської області В’ячеслава Перча. Про це у суботу, 16 липня повідомляє прес-служба Генпрокуратури.

Характеризуючи нового очільника прокуратури області, Луценко сказав, що свідомо прийняв рішення призначати не молодого тернопільського прокурора, який покаже можливість кар’єрного росту, а «змушений був шукати «старого досвідченого коня», який буде везти цього воза».

В'ячеслав Перч народився у 1962 році у Чернівцях. У 1987 році здобув вищу юридичну освіту. В органах прокуратури працює з 1992 року. З 2000-го працював у центральному апараті Генпрокуратури України, звідки звільнився за власним бажанням у 2010 р, а у 2014 році поновився на службі. Вищу освіту новопризначений прокурор Тернопільщини отримав у Вищій школі міліції.

Зазначається, що до останнього часу В'ячеслав Перч очолював управління процесуального керівництва у кримінальних провадженнях центрального апарату Генпрокуратури. Його вважають досвідченим криміналістом. Також відомо, що він очолював процесуальне керівництво у багатьох справах, починаючи від отруєння Ющенка.

Під час резонансного розгляду справи Луценка його покази були долучені до справи, однак сам Перч на суд не з’явився, посилаючись на відрядження в Молдову.

До слова, після представлення нового прокурора Юрій Луценко перевірив законність діяльності закладу, під прикриттям якого функціонує нелегальне казино. Коментуючи цей інцидент, Юрій Луценко зазначив, що «з таких невеликих струмочків складається велика корупція і це, серед іншого, показник бездіяльності органів прокуратури».

Як повідомлялося, раніше в суботу Луценко представив прокурорів Волинської та Івано-Франківської областей.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук