«Львівелектротранс» підписав угоду з ЄБРР щодо закупівлі 50 нових тролейбусів

ЄБРР надасть Львову 17 млн євро на розвиток тролейбусного транспорту

У п’ятницю, 18 січня, у львівській мерії підписали кредитний договір між ЛКП «Львівелектротранс» і Європейським банком реконструкції та розвитку щодо реалізації проекту модернізації тролейбусного транспорту. Проект передбачає придбання 50 нових низькопідлогових тролейбусів, реконструкцію тролейбусної контактної мережі та тролейбусних депо на вул. Промисловій і вул. Тролейбусній.

За словами керівника ЛКП «Львівелектротранс» Вячеслава Кокошка, відповідно до підписаного договору місто закупить нові тролейбуси, також проведе реконструкцію тролейбусних депо та реконструкцію контактної мережі, щоб тролейбуси рухалися швидко, якісно, і графічно.

«Останнім пунктом для того, щоб ми почали закупівлю тролейбусів і реконструкцію, необхідно буде підписати договір гарантії між Львівською міською радою ЄБРР. Підписання цього договору заплановано приблизно на середину-кінець лютого.Щоб прискорити процес закупівлі 50 нових тролейбусів, з погодження ЄБРР, ми розпочали тендер на придбання тролейбусів раніше, щоб на момент підписання усіх договорів ми вже мали визначеного переможця», – повідомив він.

Кокошко також зазначив, декілька проектів реконструкції тролейбусної контактної мережі вже перебувають на етапі експертизи.

«Тому ми швидко зможемо почати проводити тендери на визначення підрядника і зможемо почати реконструкції. Передбачено замінити більшу частина аварійної контактної мережі під час цього проекту. Також зараз завершується розробка ТЕО на реконструкцію тролейбусного депо. Після цього ми оголосимо тендер на проектування», – повідомив він.

Відтак до кінця 2019 року «Львівелектротранс» планує отримати частину нових тролейбусів та відремонтувати частину мереж. Реконструйовувати депо планують уже в 2020 році. На ці потреби Львів отримає від ЄББР 17 млн євро, з яких 15 млн – кредит і 2 млн грн – грант.

Нагадаємо, 20 вересня ЛКП «Львівелектротранс» оголосив конкурс на закупівлю 50 тролейбусів, у якому взяла участь лише одна компанія - ПАТ «Концерн Електрон».

Незабаром ЛКП «Львівелектротранс» має намір оголосити тендер на закупівлю 10 трамваїв.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук