Львівська мерія хоче втілити проект е-квитка коштом держбюджету

ЕкономікаОксана Панчишин, 18 травня 20155330

Львівська міська рада подала документи щодо проекту «е-квиток» для участі в конкурсному відборі інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що можуть реалізуватися за кошти державного фонду регіонального розвитку.

«Якщо цей проект отримає позитивну оцінку і буде відібраний для співфінансування, з державного бюджету можливе покриття 50-70% витрат на впровадження е-квитка», – зазначили в управлінні транспорту та зв’язку ЛМР.

Також Львівська міська рада концептуально погодила можливість отримання кредиту від Європейського банку реконструкції та розвитку для реалізації цього проекту.

«Попередня вартість етапу впровадження проекту становитиме 135 млн грн (5-6 млн євро). Загалом вартість проекту оцінюють близько 8 млн євро. Тривалість проекту – від 1 року 6 місяців до 1 року 8 місяців», – розповіли в управлінні транспорту та зв’язку ЛМР.

Нагадаємо, у Львові був проведений конкурс з вибору оптимальної моделі впровадження автоматизованої системи оплати проїзду у громадському транспорті. Додатково досліджували технічні рішення, цінові аспекти, терміни реалізації проекту.

Робоча група підготувала «дорожні карти» реалізації проекту системи безготівкової оплати за проїзд у міському пасажирському транспорті.

Розроблено й нове технічне завдання на постачання, встановлення і технічне обслуговування системи автоматизованої оплати та контролю проїзду у Львові українською й англійською мовами. Це технічне завдання надіслали для оцінки в Європейську асоціацію OSPT (відкритий альянс стандарту для громадського транспорту).

Проаналізовано можливості закупівлі обладнання для реалізації проекту, що виготовлено в Україні. Однак в Україні у промислових масштабах це обладнання не виготовляється, а дослідні зразки не мають необхідної сертифікації, що вимагатиме значного часу для організації початку виробництва. Тому для проекту потрібно використовувати обладнання іноземних виробників.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук