Львівська мерія зацікавилась придбанням турецьких автобусів

Львівська мерія зацікавилась придбанням турецьких автобусів
фото Temsa
12-метровий низькопідлоговий автобус Temsa

Львівська мерія розглядає можливість придбання автобусів у турецьких виробників. Про це повідомив радник міського голови Львова Андрій Білий.

«Безперечно, ми хочемо і зацікавлені у тому, щоб підтримувати власного товаровиробника. Адже це розвиток свого бізнесу, оплата податків до місцевого бюджету та багато інших позитивів для нашої економіки. Однак, з огляду на те, що питання забезпечення якості перевезень потрібно вирішувати негайно, розглядаємо різні варіанти. Зокрема, розглядаємо співпрацю з іншими країнами, якщо ціна на товар прийнятна та пропонуються хороші умови: терміни поставки, якість машин, гарантії», – цитує Андрія Білого прес-служба ЛМР.

За його словами, представники ЛМР провели низку зустрічей з турецькими виробниками автобусів Temsa, BMC, Karsan. «Автобуси Temsa їздять Стамбулом. Найцікавіше те, що в деяких виробників є вже готові автобуси. Тобто на сьогодні 150 низькопідлогових 12-метрових автобусів турецькі виробники готові продати. Це означає, що термін постачання рахуватиметься тижнями з моменту укладення угоди. Тому зараз хочемо ознайомитися з ціновою пропозицією турецьких виробників і умовами постачання», – розповів Андрій Білий.

Нагадаємо, Львів планує придбати 200 великих автобусів, з яких 100 за кошти кредиту ЄІБ і ще 100 за кошти міського бюджету або в лізинг.

У лютому Львівська міськрада створила друге комунальне підприємство АТП-2, щоб купувати нові автобуси, адже рахунки та майно АТП-1 арештовані через борги перед Львівським автобусним заводом.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук