Львівська міськрада створила нове комунальне АТП

ЕкономікаІрина Рєвунова, 15 лютого 201811490
Арештовані автобуси АТП-1 передати АТП-2 поки неможливо

Через арешт рахунків і майна АТП-1 Львівська міськрада створила друге комунальне підприємство-автоперевізника – АТП-2. За відповідний проект ухвали під час засідання сесії у четвер, 15 лютого, проголосували 53 депутати ЛМР.

Нагадаємо, що через борги перед ТзОВ «Львівські автобусні заводи» за придбані у 2009-2010 роках автобуси ЛАЗ арештовані всі рахунки та все майно комунального перевізника АТП-1, зокрема і понад 160 міських автобусів, які почала затримувати поліція. Крім того, АТП-1 не може купувати нові автобуси, гроші на які передбачені в міському бюджеті 2018 року.

Відтак, раніше виконавчий комітет мерії визнав доцільним створення другого комунального перевізника – АТП-2, а 15 лютого депутати міськради підтримали це рішення мерії своєю ухвалою.

Згідно з ухвалою, Львівська міськрада створила АТП-2 зі статутним капіталом 500 млн грн та доручила управлінню транспорту ЛМР підготувати та зареєструвати статут нового перевізника. Після цього має бути призначений керівник нового АТП та визначена база підприємства.

За словами директорки юридичного департаменту міськради Гелени Пайонкевич, АТП-2 купуватиме нові автобуси. Натомість передати АТП-2 арештовані автобуси АТП-1 наразі не вдасться, оскільки накладений на них арешт забороняє будь-яке відчуження автобусів, зокрема й передачу між комунальними підприємствами. Однак напередодні засідання сесії, 14 лютого, львівська мерія скерувала подання до виконавчої служби про вилучення автобусів АТП-1 з-під арешту.

«Щодо виплати коштів за автобуси АТП-1 – ми ініціювали процедуру про вилучення автобусів з-під арешту. Це майно належить територіальній громаді, а не АТП-1. Відповідну заяву ми подаємо у виконавчу службу. Очікуємо результати розгляду цієї заяви. Будемо робити все можливе, щоб убезпечити можливість накладення в подальшому арешту на наші автобуси», – сказала Гелена Пайонкевич.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук