Львівська міськрада обіцяє розширити інфраструктуру СК «Сокіл»

Спорткомплекс «Сокіл» після повернення в комунальну власність стане багатофункційною спортивною базою, на якій зможуть займатися спортом міські ДЮСШ та спортивні громадські організації міста, йдеться в повідомленні управління молоді, сім’ї та спору Львівської міськради.

Передовсім буде збережено футбольну інфраструктуру спорткомплексу, адже в місті, окрім професійних спортивних арен, більше нема футбольних полів, розміри яких дозволяють проводи повноцінні футбольні матчі. Також буде розвинуто інфраструктуру для таких видів спорту, як баскетбол, волейбол, гандбол, флорбол, тенісні корти, майданчик для велотріалу, легкої атлетики. На місці зруйнованої орендарем споруди місто планує спорудити легкий зал каркасного типу для бойових видів мистецтв.

«В міських дитячо-юнацьких спортивних школах займається понад 4 тисячі юних львів’ян, ще близько стільки ж вихованців є в спортивних громадських організаціях, які культивують різноманітні види спорту. На превеликий жаль, за всі роки незалежності України у Львові не збудовано і не реконструйованого жодного спортивного комплексу… Переконаний, що у Львові спільними зусиллями ми маємо мати таку спортивну базу», – зазначив начальник управління молоді, сім’ї та спорту Володимир Шнайдер.

Також спортивне середовище Львова виступає за повернення СК «Сокіл» в комунальну власність, йдеться в повідомленні.

«Є дуже дивним і неправильним, що у такому великому місті, як наш Львів, немає жодного комунального спорткомплексу... Тому вважаю, що спорткомплекс «Сокіл», який був доведений орендарем до руйнації, має бути повернутий львівським спортсменам», – розповів проректор із зовнішніх зв’язків і перспективного розвитку Львівського державного університету фізичної культури, кандидат наук з фізичного виховання і спорту Володимир Левків.

Нагадаємо, СК «Сокіл», що на вул. Патона, 1, 2008 року було передано в оренду ТзОВ «ФК «Львів» для побудови тренувальної бази до проведення Чемпіонату Європи з футболу «ЄВРО-2012». Проте орендар не виконав своїх зобов’язань перед громадою. Відтоді СК «Сокіл» доведено до штучної руйнації та потребує проведення капітального ремонту. Станом на сьогодні питання розірвання договору оренди перебуває в суді. Найближче судове засідання заплановано на 5 серпня, вівторок об 11:40 (Львівський господарський апеляційний суд).

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук