Львівська міськрада виділила ₴400 тис. на шумозахисний екран на вул. Липинського

Для влаштування шумозахисного екрану на вул. Липинського доведеться перерахувати проектно-кошторисну документацію

На встановлення шумозахисного екрану із полікарбонату на вул. Липинського, 14-16 у Львові передбачили 400 тис. грн у переліку природоохоронних заходів, які здійснюватимуться цього року за кошти міського фонду охорони навколишнього природного середовища. Цей перелік затвердили у четвер, 23 березня, під час засідання Львівської міськради.

Проте ці кошти підуть на оплату уже виконаних робіт, а на їх завершення згодом доведеться виділяти додаткове фінансування. Управління екології та ландшафтного планування Львівської міськради просило профільну депутатську комісію передбачити на шумозахисний екран 890 тис. грн, комісія погодила 400 тис. грн, а решту готова буде погодити за актами виконаних робіт.

Для того, щоб відновити роботи зі встановлення шумозахисного екрану на вул. Липинського доведеться спершу скоректувати проектно-кошторисну документацію, повідомив ZAXID.NET начальник управління екології та ландшафтного планування Львівської міськради Андрій Галушка.

«У 2016 році ми не змогли використати кошти, передбачені для фінансування зведення шумозахисних екранів. Восени 2-а місцева прокуратура Львова вилучила усі документи, що стосувалися цього проекту: проектно-кошторисну документацію, договори з замовником, акти виконаних робіт. Не маючи документів, ми не змогли завершити ці роботи у 2016 році. Зараз необхідно перераховувати вартість проекту, через зміну цін та рівня мінімальної зарплати. Лише після цього ми зможемо замовити необхідні роботи», – прокоментував він.

За інформацією управління екології і ландшафтного планування Львівської міськради, перший підрядник, який мав влаштувати шумозахисний екран, влаштував торік лише металевий каркас, однак не зміг придбати полікарбонат, тож угоду розірвали. За роботи заплатили близько 600 тис. грн.

Другим підрядником стало ТзОВ «На Голоско». Підприємство частково влаштувало полікарбонат за власні кошти, й очікує на оплату виконаних робіт.

Андрій Галушка додав, що зведення шумозахисного екрану на вул. Липинського – важливий проект, який необхідно завершити, оскільки є значне перевищення шуму, і необхідно створити належні умови для дітей, які тут відвідують дитсадок та школу.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук