Перший шумозахисний екран на вул. Липинського «заморозили» через підрядника

СуспільствоВіталій Кубліков, 7 вересня 2016, 18:02 1525 2

Шумозахисний екран із полікарбонату на вул. Липинського у Львові досі не змонтували. За майже рік часу підрядник спромігся лише зібрати металевий каркас і на тому «заморозив» проект. Виконавці робіт ніяк не реагують на попереджувальні листи з мерії.

Монтажники не лише кинули роботу на півдорозі, а й наробили клопоту освітянам.

«У зв’язку з тою конструкцією його просто зруйнували і вивезли за 15 хвилин», – нарікає директор приватної школи «Відродження» Ольга Щербан.

Заради першого в місті шумозахисного бар’єру адміністрація приватної школи згодилась встановити тимчасовий паркан, мовляв, хоч якийсь захист. У серпні 35 металевих секцій покрали.

«Ми огородили поки що колючим дротом. Це не вихід. Тому що батьки кажуть, що їхні діти вчаться за колючим дротом», – додала Ольга Щербан.

Поруч з приватною школою також є комунальний дитячий садочок. Шумозахисний бар'єр був передбачений і на цю територію. Тут будівельники також викорчували дерева і розібрали паркан. На сьогодні територія дошкільного закладу – фактично прохідний двір. До траси рукою подати, скаржаться батьки.

«Просто дітей багато в групі і, думаю, щоб не вибігла випадково на вулицю. Будемо збирати підписи, будемо просити», – розповіла мама дошкільняти Оксана.

Паркан демонтували ще в листопаді минулого року. А віз і далі там. «Паркан був хороший, але нам пообіцяли, що шумоізоляційний екран буде кориснішим для діток. Батьки скаржаться, адже безпека дітей – це передовсім», – додала в.о. завідувача дитячого садочка №104 Зоряна Штибель.

Тож в результаті ні обіцяного захисту від шуму, ані елементарної безпеки. Здати об’єкт підрядник зобов'язувався ще до 30 березня. За протермінування договору передбачені штрафні санкції, пояснюють у Ратуші. Із 800 тис. грн будівельники освоїли майже 500 тис. грн.

«На сьогодні ми будемо через суд позиватися, щоб стягнути неустойку за період влаштування екрану», – розповів начальник міського управління екології та благоустрою Андрій Галушка.

Зараз місто шукає нового надійного виконавця, який би таки завершив розпочате. Не відкидають, що проект можуть змінити.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук