ЛМР домоглася повторного розгляду позову проти облради щодо 11 будівель у Львові

ЛОР продала будівлю колишнього дитячого санаторію на вул. Коновальця попри судову тяганину

Касаційний господарський суд у складі Верховного Суду направив на повторний розгляд справу за позовом Львівської міської ради до Львівської обласної ради щодо спірних 11 приміщень медичних закладів та дитячих будинків у Львові. Облрада оформила право власності на ці приміщення і навіть встигла продати один з будинків, однак міськрада Львова вважає такі дії облради незаконними.

Під час засідання у середу, 4 березня, Касаційний господарський суд прийняв рішення про задоволення скарги Львівської міської ради у справі про скасування права власності Львівської обласної ради на низку приміщень у Львові. Йдеться про 11 приміщень за такими адресами:

  • Львівський міський психоневрологічний диспансер, вул. Коциловського,15а, вул. О.Басараб,2, вул.Коциловського, 30/32;
  • Комунальний будинок №1 м. Львова для дітей з порушенням центральної нервової системи і порушенням психіки, вул. Комаринця,2а;
  • Комунальний будинок №2 для дітей з порушенням центральної нервової системи і порушенням психіки, вул. Антоновича,117; вул. Житомирська, 8а; вул. Гіпсова,40;
  • Комунальний дитячий туберкульозний санаторій, вул.Антоновича,80;
  • Комунальний дитячий ревмокардіологічний санаторій, вул. Коновальця,116; вул.Коновальця,114.

ЛОР оформила право власності на будівлі, де розташовані комунальні заклади обласної ради, протягом 2008-2009 років. Міська рада Львова вважає такі дії незаконними.

«Коли ЛОР зареєструвала право власності на ці приміщення, ми звернулися в суд. Суд першої інстанції ми виграли, однак ЛОР подала апеляцію, і другу інстанцію ми програли. Після цього ЛОР виставила на аукціон ці приміщення. Відповідно ми подали касацію і зараз суд скасував попередні рішення судів і вернув все на новий розгляд. Наша позиція залишається незмінною — всі ці приміщення мають залишатися у власності територіальної громади міста, і ми будемо продовжувати відстоювати це в суді», – пояснила директорка юридичного департаменту ЛМР Гелена Пайонкевич.

Раніше Господарський суд Києва відмовив Львівській міській раді у задоволення позову. Юристи мерії подали апеляцію, однак програли і цей суд.

Зазначимо, що нещодавно ЛОР продала будинок на вул. Коновальця, 114,116 бізнесмену і батькові голови ЛОДА Зіновію Козицькому.

Раніше ZAXID.NET повідомляв, що Львівська облрада остаточно програла міськраді Львова суд щодо семи приміщень, де розташовані медичні заклади.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук