Львівська облрада прийняла бюджет на 2015 рік

ЕкономікаІрина Знась, 20 січня 20156930

Депутати Львівської обласної ради сьогодні, 20 січня, під час засідання прийняли бюджет Львівської області на 2015 рік. За це рішення одностайно проголосували усі присутні 84 депутати.

Відповідно до проекту обласний бюджет 2015 року становитиме 6,62 млрд грн, зокрема доходи загального фонду бюджету – 6,442 млрд грн, доходи спеціального фонду бюджету – 188,9 млн грн.

При цьому видатки, закладені в бюджет, не перевищують його доходів.

Також відповідно до головного фінансового бюджету області у 2015-му до обласного бюджету має бути повернено кредитів на суму 1,345 млн грн. На таку ж суму заплановано видачу кредитів із спеціального фонду обласного бюджету.

Серед захищених статей бюджету на 2015 рік оплата праці працівникам бюджетних установ, придбання медикаментів та перев’язувальних матеріалів, оплата комунальних послуг, поточні трансферти населенню та місцевим бюджетам, а також підготовка кадрів вищими навчальними закладами.

«Оскільки цього року бюджет більший що в доходах, що у видатках, то він кращий. Але якщо брати ті макропоказники, які в ньому закладені, особливо в частині зростання вартості медикаментів, комунальних послуг чи тих товарів і послуг, у яких є складова валютного курсу, то реальні доходи, особливо доходи населення, будуть зменшуватися. Тобто в бюджетній сфері ми матимемо незмінну заробітну плату, а коли ціни зростають, це дуже відчутно», – прокоментував документ голова бюджетної комісії ЛОР Ярослав Качмарик.

При цьому ансамбль «Верховина», який має перейти на фінансування з міського бюджету Дрогобича, наразі фінансуватиметься з обласного. Як й інші установи, які мають бути передані на фінансування з обласного в районні бюджети.

«До переходу установ на фінансування з бюджету району буде здійснюватись їх фінансування за кошти обласного бюджету», – сказав Олег Демків.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук