Львівська облрада вимагає від Верховної Ради не підвищувати ціну на газ для населення

ЕкономікаЮлія Поліковська, 19 вересня 20185471

Депутати Львівської облради ухвалили звернення до Верховної Ради ще до початку формування держбюджету на 2019 рік із вимогою не підвищувати ціну на газ для населення, або збалансувати ріст вартості газу субсидіями і ростом зарплат громадян. За таке звернення проголосували 56 депутатів із 84 під час засідання сесії облради 18 вересня.

Уряд України саме досягнув принципової домовленості з МВФ про поступове підвищення ціни газу до ринкового рівня до 2020 року.

«Ми, депутати Львівської обласної ради, наголошуємо на тому, що будь-яке підвищення ціни на блакитне паливо вплине на бюджет України загалом і суттєво зменшить заощадження українських родин. Унаслідок збільшення тарифів мільйони громадян нашої країни не матимуть змоги сплачувати за комунальні послуги й опиняться за межею бідності, знизиться платоспроможність українців, зросте трудова міграція, а в підсумку це матиме довготривалі соціальні й економічні негативні наслідки», – йдеться у зверненні.

Депутати вважають, що у зв’язку з підвищенням тарифу на газ для населення, необхідно застосовувати субсидії, які б покривали додаткові витрати людей.

«Ми переконані, що спершу необхідно підвищити зарплати українцям, а вже потім – ціни на газ», – сказано у документі.

Також депутати зазначили, що усвідомлюють зобов’язання України перед МВФ, проте наполягають на потребі, перш за все, захищати інтереси громадян України.

Нагадаємо, МВФ вимагає від України підвищити ціни на газ для населення. Україна спершу погодилася з цими вимогами, але потім почала відкладати підвищення ціни на газ.

Наразі відомо, що МВФ замінив кредитну програму для України з EFF на stand-by, яка передбачає менш значне підвищення ціни на газ для населення.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук