Львівська облрада виставила на приватизацію Самбірську міську друкарню

Стартова ціна приміщень друкарні становить 3,4 млн грн

ЕкономікаНазарій Тузяк, 13 грудня 20174200

Управління майном спільної власності Львівської облради виставило на приватизацію чотири комунальні приміщення. Серед них є Самбірська міська друкарня та три будівлі, що розташовані у Львові.

Стартова ціна Самбірської міської друкарні – 3,4 млн грн. На конкурс виставили весь комплекс будівель на вул. Козацькій, 4 у Самборі, окрім нежитлових приміщень, що використовуються місцевими редакціями. Загальна площа виставлених на приватизацію приміщень – 1445 м2.

Конкурс відбудеться 3 січня, однак серед умов визначення переможця не лише найвища ціна. Друкарню продадуть тому, хто візьме на себе зобов'язання погасити борги із зарплати працівникам, зберегти впродовж наступних трьох років профіль діяльності підприємства та надасть конкретні пропозиції щодо обсягу виробництва друкованої продукції.

Окрім друкарні ЛОР виставила на аукціон три приміщення, що розташовані у Львові. Найдорожче із них – це нежитлові приміщення та склади на вул. Замарстинівській, 134а (1501 м2), початкова ціна яких становить 12,3 млн грн. Окрім нього на аукціон виставили два нежитлових приміщення на вул. Залізничній, 16: 224 м2 підвалу з першим поверхом за 1,9 млн грн та 227 м2 першого і другого поверхів за 2,1 млн грн.

Аукціон з продажу цих трьох приміщень відбудеться 28 грудня.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук