У Фонді держмайна розповіли про обмеження допуску росіян до великої приватизації в Україні

ЕкономікаКатерина Чурилова, 10 листопада 20172800
У Фонді держмайна розповіли про обмеження допуску росіян до великої приватизації в Україні
фото PHL
ВРУ ухвалила у першому читанні законопроект №7066 про приватизацію державного майна

У законопроекті про приватизацію передбачено обмеження для представників РФ. Про це розповів в.о. голови Фонду державного майна Віталій Трубаров, повідомило «Еспресо».

Очільник ФДМ пояснив, як у прийнятому у першому читанні законопроекті про приватизацію передбачено обмеження для представників країни-агресора Росії.

«Ми встановили чітку межу у вигляді 10% участі у компанії. Можливо, що в межах другого читання ми вивчимо інший досвід та дослухаємося до поправок депутатів. Тоді ми внесемо додаткові механізми для того, щоб підстрахувати цей напрям. За допомогою законодавчих заходів ми будемо максимально обмежувати такий вплив (участь представників Росії — ред.)», – сказав Трубаров.

За його словами, такий рівень участі у 10% було обрано з метою гармонізувати цей закон з міжнародним законодавством. Для виявлення кінцевих бенефіціарів компаній на міжнародних ринках необхідно мати такий параметр, бо менше 10% участі виявити складно, зазначив Трубаров.

Нагадаємо, 9 листопада Верховна Рада ухвалила у першому читанні законопроект №7066 про приватизацію державного майна. Ухвалення закону є однією з головних вимог МВФ для надання Україні наступного траншу.

Також Верховна Рада підтримала за основу і в цілому законопроект №4287 «Про внесення змін до закону України «Про захист економічної конкуренції». Законопроект має на меті завадити придбанню та об'єднанню підприємств за участю осіб, до яких застосовані санкції за причетність до збройної агресії проти України.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук