Верховна Рада прийняла за основу закон про приватизацію

ЕкономікаАндрій Стець, 9 листопада 20173141
Верховна Рада прийняла за основу закон про приватизацію
Прем’єр-міністр запевняє, що держпідприємства генерують збитки країні

Депутати Верховної Ради ухвалили за основу закон про приватизацію. За відповідне рішення проголосували 258 парламентаріїв, повідомляє «Укрінформ».

Голова уряду Володимир Гройсман особисто просив депутатів підтримати цей законопроект.

«3500 держпідприємств - це абсолютний нонсенс. Вони генерують збитки державі», – заявив прем'єр, звертаючись до нардепів.

Тим часом, в профільному комітеті Ради зазначили, що даний законопроект відповідає абсолютно всім європейським стандартам, вводяться нові революційні підходи, які забезпечать прозорість приватизації в нашій країні.

Проектом закону встановлюється нова класифікація об’єктів приватизації: об’єкти малої приватизації та об’єкти великої приватизації, вимоги до покупців об’єктів приватизації та обмеження щодо їх участі у приватизації, відповідальність за недостовірність, неповноту поданих документів, розширено коло об’єктів, які можуть підлягати приватизації.

Приватизація державного майна, згідно з проектом закону, здійснюватиметься шляхом продажу об’єктів права державної власності на аукціоні. Продаж об’єктів малої приватизації здійснюватиметься на електронних аукціонах. Проектом закону встановлюються вимоги до проведення аукціонів об’єктів малої та великої приватизації.

Для продажу об’єкта приватизації на аукціоні державними органами приватизації створюватиметься аукціонна комісія, яка розроблятиме умови продажу.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук