Львівське підприємство готове надати безкоштовні протези всім постраждалим у зоні АТО

Львівське казенне експериментальне підприємство пересування і протезування готове забезпечити усіх учасників АТО протезами високої якості, виготовленими за новими технологіями «ОТТО БОК», безкоштовно. 

Можливості львівського протезного підприємства дозволяють забезпечити стільки інвалідів-учасників АТО, скільки буде потрібно, запевнив т.в.о. голови ЛОДА Юрій Турянський під час виїзної наради в понеділок, 29 вересня, щодо проблем надання допомоги військовим, які постраждали в зоні АТО, передає прес-служба ЛОДА.

За його словами, на Львівщині діє пілотний проект, який передбачає безкоштовне протезування військовослужбовців-учасників АТО за спрощеною процедурою.

«Львівське підприємство готове безкоштовно надавати протези усім інвалідам-учасникам АТО. Послуги щодо встановлення протезу, супроводу особи є безкоштовними, тут є усі необхідні комплектуючі та, щонайважливіше, висококваліфіковані спеціалісти», – запевнив Юрій Турянський.

За словами керівника казенного підприємства Сергія Суязова, на підприємстві для виготовлення протезних виробів використовують сучасні закордонні технології, зокрема, німецького виробника «ОТТО БОК». Поранені в зоні АТО мають можливість не лише безкоштовно отримати протези, а й у подальшому отримувати технічне обслуговування протезів, адже це потребує індивідуального підходу.

Військові мають можливість також пройти реабілітацію у Львівському міжрегіональному центрі соціально-трудової, професійної та медичної реабілітації інвалідів, який впродовж року може надати допомогу 400 особам.

Керівник Львівщини пообіцяв вирішити проблему зупинки громадського транспорту біля Львівського експериментального підприємства засобів пересування і протезування (вул. Рудненська, 10), аби облегшити доїзд до підприємства людям з особливими потребами.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук