Львівські виші оприлюднили рейтингові списки

Головны новини Львова 06.08Ірина Ващишин, 6 серпня 2015, 18:19 2414 0

Сьогодні, 6 серпня, львівські виші оприлюднили списки вступників, рекомендованих до зарахування. Як і в попередні роки, їх формували за конкурсним балом, однак враховували пріоритетність, яку вступники присвоювали своїм заявам.

На стендах приймальних комісій списки розклеїли в першій половині дня. Є вони і на веб-сайтах. І хоч абітурієнтів про результати вступу могли повідомляти електронкою чи телефоном, проте обов’язком приймальної комісії це не є. Тому своє прізвище у списку кожний воліє побачити особисто.

«Я пройшла на бюджет, так як мріяла. І вирішила зразу ж подавати документи. Подавала тільки на англійську філологію, але в різні виші. Чотири заяви. І зразу по першому пріоритету пройшла», – розповіла у Львівському університеті імені І.Франка абітурієнтка Юля.

Вступники на безкоштовне навчання мають подати оригінали документів до 10 серпня. Однак цьогоріч виші і місця за держзамовленням для кожного вступника вибирала автоматична система при Міносвіти.

За новими правилами, від запропонованого місця абітурієнт може відмовитись. Але навчатись вже зможе тільки на контракті.

«У Франковому університеті найбільше держзамовлення – це юридичний факультет, 160 місць. Поміж тим на туризм – тільки 10. Таких напрямків не так мало – із замовленням 10-15-20 місць», – розповів заступник відповідального секретаря приймальної комісії ЛНУ ім. І.Франка Олексій Телегуз.

Нагадаємо, як заявляв міністр освіти Сергій Квіт, держзамовлення в Україні цьогоріч скоротили на 12%.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук