Львівський безпековий форум. День перший
Суспільство

Львівський безпековий форум. День перший

Пряма трансляція експертних дискусій

ZAXID.NET, 31 жовтня 641 0

У четвер, 31 жовтня, розпочинаються дискусії в рамках третього безпекового форуму у Львові. Ключовими темами форуму стануть трансатлантична єдність, уроки історії, сучасні загрози та медіа.

ZAXID.NET транслюватиме усі обговорення експертів та дискусії на безпековому форумі.

Форум розпочнеться о 09:00 з вступного слова організаторів, після чого о 09:30 розпочнеться перша дискусія, присвячена урокам історії. Як географічні, історичні та культурні аспекти впливають на протистояння між Росією та Західною цивілізацією? Чого вчить нас новітня історія: дві світові війни, Голодомор в Україні, створення ЄС, падіння Берлінської стіни і СРСР, нові війни в Європі? Які ризики ігнорування чи знецінення історії для міжнародної архітектури безпеки? Відповіді на ці питання шукатимуть під час обговорення «Історія: чи вивчили ми її уроки?».

Об 11:15 розпочнеться друга дискусія – про розуміння та заперечення загроз. Які виклики становить Росія для Балто-Чорноморського регіону? Що перешкоджає однаковому розумінню російської загрози в регіоні? Де баланс між швидкими рішеннями і пошуком спільного розуміння загроз?

О 14:00 стартує публічне інтерв'ю з Філіпом М. Сеібом про медіа як критичну інфраструктуру.

О 14:40 розпочнеться дискусія «Критична інфраструктура: захист чи вразливість?». Від чого залежить безпека сучасної людини: порти і летовища, електростанції і водоканали, інтернет і соціальні мережі? Яким має бути баланс між «вільним ринком» і захистом критичної інфраструктури? Якими є головні виклики для критичної інфраструктури в умовах війни і окупації на Донбасі та в Криму?

О 16:20 розпочнеться молодіжна панель, присвячена майбутньому Балто-Чорноморського регіону.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук