«Львівводоканал» заплатить ₴900 тис. за адаптацію програми «1С»

ЕкономікаЮлія Поліковська, 13 березня 201714231

«Львівводоканал» шукає консультантів, які підготують технічне завдання для автоматизації бізнес-процесів підприємства за програмою «1С: Підприємство 8». Підприємство оголосило про допорогову закупівлю на 900 тис. грн через систему Prozorro.

«Львівводоканал» шукає компанію, яка підготує технічне завдання для автоматизації процесів підприємства за програмою «1С:Підприємство 8. Управління виробничим підприємством для України», а потім буде супроводжувати перехід на цю програму», – повідомила ZAXID.NET начальник відділу зв’язків з громадськістю підприємства Уляна Горбата.

За її словами, бізнес-процеси на підприємстві досі не автоматизовані і це створює дуже багато незручностей. Дотепер підприємство послуговується програмним забезпеченням компанії «Oracle», документообіг у юридичному відділі, відділі кадрів, бухгалтерії, інших відділах ведеться окремо.

Уляна Горбата уточнила, що «Львівводоканал» шукає компанію, яка має досвід виконання таких завдань для українських компаній у попередні два роки.

«Від того, наскільки точно буде сформульоване технічне завдання залежить результат новації. Тому шукаємо компанію із досвідом», – зазначила вона.

Додамо, програма «1С:Підприємство 8. Управління виробничим підприємством для України» у мережі пропонується за близько 69 тис. грн.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук