«Львівводоканал» створить сервісний центр для людей з інвалідністю

СуспільствоІрина Панчишин, 29 листопада 2016, 19:00 507 0

Подати показники лічильника, приєднатися до мереж чи замовити послугу – усе це без перерви на обід та довгих черг. Так із серпня працюють зі споживачами в сервісному центрі «Львівводоканалу».

Адміністратор Наталя навчає клієнтів правил електронної черги. Адже звикли до таких нововведень ще не всі. Раніше і тут обслуговували споживачів, однак через віконечка. Сервісний центр працює за принципом «єдиного вікна».

«Люди можуть прийти і дізнатися про стан свого рахунку, чи надається пільга, чи не надається, дізнатися, який тариф, скільки нараховується людині», – розповіла адміністратор Наталія Костюк.

Окрім того, львів’яни можуть подати документи та показники лічильника, замовити послуги повірки лічильника, хіміко-бактеріологічної лабораторії чи довідки про відсутність заборгованості. За чотири місяці роботи сюди звернулися понад 17 тис. споживачів.

«Люди впорядкованіші стають, тобто хочуть, щоб був порядок не тільки від нас, але й загалом», – розповів інженер по роботі з клієнтами Валентина Качмар.

Ще понад 200 тис. дзвінків за такий же термін прийняли у кол-центрі «Львівводоканалу» за номером 240-01-00. Та б’є рекорди онлайн-сервіс info.lviv.

«Якщо у травні, за статистикою, info.lviv користувалися 18 тис. наших абонентів, то на сьогодні це вже більше 50 тис.», – зазначив директор ЛМКП «Львівводоканал» Валентин Вольський.

Також тут ввели систему електронного документообігу. Це дозволяє якісніше та оперативніше реагувати на звернення мешканців.

«Це фактично той самий стандарт, який ми сьогодні запроваджуємо в наших центрах обслуговування мешканців, коли є автоматична черга, коли нормальний підхід, немає жодних бар’єрів», – додав міський голова Львова Андрій Садовий.

Вже наступного року підприємство стане комфортнішим для споживачів, які мають обмежені можливості. Для них спеціально пристосують новий сервісний центр.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук