Марина Порошенко відкрила у Дніпрі перший в Україні інклюзивний парк

СуспільствоАндрій Стець, 27 червня 20183600
Інклюзивний парк - спільний проект Дніпропетровської ОДА та Благодійного Фонду Петра Порошенка

У Дніпрі за участю дружини Президента України Марини Порошенко відкрили перший у країні інклюзивний дитячий парк.

«Сьогодні в Дніпрі свято - відкрився перший інклюзивний парк в Україні. Його з нетерпінням чекали і діти, і батьки. Ідея парку народилася в грудні 2017 року, коли ми відкривали перший в Україні інклюзивно-ресурсний центр у Солонянській школі №1. Тоді й вирішили створити цікавий, сучасний, доступний інтерактивний парк рівних можливостей для всіх дітей. Вдячна керівництву області за ініціативність та креатив. Вони втілюють проекти, які покращують життя мешканців регіону. Бачимо результат і вдячність людей. Цей парк стане улюбленим місцем відпочинку для багатьох дітей», - зазначила Марина Порошенко, йдеться в повідомленні на сайті глави держави.

«Перший інклюзивний дитячий парк у сквері біля Дніпропетровської ОДА у рамках Соціальної програми Марини Порошенко відкрито», – написав в соцмережі радник голови Дніпропетровської обласної держадміністрації Юрій Голик.

Фото Укрінформу, Адміністрації президента

За словами Голика, цей парк зручний і комфортний як для звичайних дітей, так і для дітей з особливими потребами. На кожному з трьох входів у нього є мнемосхема, інформація в якій продубльована шрифтом Брайля для людей зі слабким зором. Трав'яне покриття в парку двох типів: газонна трава і штучна - в місцях примикання парку до самого скверу. Спеціальне різнокольорове покриття на підлозі за складом схоже на легкоатлетичне, але в даному разі це 100% екологічний матеріал, що легко миється і безпечний для дітей. Доріжки зроблені зі спеціальної тактильної плитки двох видів для людей зі слабким зором.

У парку є спеціальні гойдалки, на які можна заїхати на візку, спеціальна безбар’єрна карусель, однаково зручна для всіх дітей. Також є різнорівнева пісочниця, шахові столи, музичні інструменти, лабіринт із живих кущів, дуже велика кількість ігрових елементів, спрямованих на розвиток пам'яті і швидкості реакції дітей та багато іншого.

У парку працюють волонтери, які пройшли спеціальне навчання.

Вартість проекту становила 21 млн грн, його було профінансовано з обласного бюджету. Інклюзивний парк - спільний проект Дніпропетровської ОДА та Благодійного Фонду Петра Порошенка в рамках соціальної програми дружини Президента України Марини Порошенко.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук