Марина Порошенко відкрила у Львові простір для дітей з інвалідністю

СуспільствоСофія Лазуркевич, 3 листопада 20176521
У відкритті простору взяли участь Марина Порошенко та голова ЛОДА Олег Синютка

У п’ятницю, 3 листопада, під час візиту на Львівщину Марина Порошенко відкрила у Національному музеї імені Андрея Шептицького простір для дітей з інвалідністю. Захід відбувся у рамках програми «Арсенал ідей – Україна».

Як повідомляє ІА «Дивись.інфо», Національний музей імені Андрея Шептицького у Львові є одним з перших учасників всеукраїнської програми, що передбачає створення у містах України постійно діючих освітніх платформ для дітей, молоді та родин.

Простір відкрили у рамках програми «Арсенал ідей – Україна» (фото ІА «Дивись.інфо»)

Метою програми є створення нових інтерактивних просторів для творчості, дослідництва та пізнання, що поєднують у єдиній освітній програмі мистецтво, науку, інновації, стимулюють розвиток власних освітніх та мистецьких проектів у музейних інституціях, сприяють всебічному розвитку молоді.

У відкритті також взяв участь голова ЛОДА Олег Синютка (фото ІА «Дивись.інфо»)

У рамках програми «Арсенал ідей – Україна» у Львові у створили Відкритий музей – спільний проект музею імені Андрея Шептицького та Благодійного фонду «Мистецький Арсенал», які разом з партнерами об’єдналися задля формування та подальшого розвитку нової платформи для пізнавального дозвілля, творчості й дослідництва, доступної для людей з інвалідністю, що поєднає освітню діяльність музейних інституцій та навчальних закладів, сприятиме розвитку нових освітніх програм для молоді.

Проект представлятиме інтерактивну лекційну програму, мистецькі твори та комплекс активностей для дітей та молоді, родин, шкільних груп.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук