Мер Львова закликав вчитися енергоощадності

ЕкономікаВ.К., 23 червня 20144890

Міський голова Львова Андрій Садовий наголосив, що українцям треба вчитися енергоощадності, оскільки незалежна країна – це насамперед енергетична незалежність.

Про це він заявив під час відкриття Тижня сталої енергетики у Львові, яке відбулося сьогодні, 23 червня, на площі Ринок.

«Незалежною Україна буде тоді, коли ми в першу чергу будемо енергетично незалежними. Коли ми будемо до енергії підходити дуже серйозно. Зараз у Львові триває тиждень енергоефективності, приїхали багато поважних гостей, щоб переймали весь досвід цивілізованого світу. Якщо б ми раціонально  використовували хоча б газ, який Україна видобуває, то його б цілком вистачало і для населення, і для промисловості.  Нам треба дуже багато працювати. І важливо, щоб ми промоцію енергоощадності впроваджували серед дітей, серед школярів», - наголосив міський голова Львова.

Андрій Садовий зазначив, що завдяки Євросоюзу, Львів реалізовує проект з теплопостачання, прокладає трамвайну колію на Сихів, будує дороги.

Що ж до енергоощадності, то мер зазначив, що кожен повинен починати з себе – ходити пішки, їздити велосипедом, користуватися електротранспортом.

«Ми не можемо людину навчити за один день, щоб вона себе змінила, але коли діти будуть приходити додому і звертати увагу батьків на нераціональне використання енергоресурсів, то тоді буде все добре. Починати кожен має з себе.  Незалежність залежить від кожного з нас. Енергетична – в першу чергу», - наголосив Андрій Садовий.

Зазначимо, що з 23 до 27 червня у різних куточках Львова відбуватимуться різноманітні заходи, що відображатимуть змістовне наповнення та досягнення міської влади, місцевого бізнесу і мешканців у реалізації Плану дій зі сталого енергетичного розвитку.

У відкритті Тижня сталої енергетики взяли участь голова представництва ЄС в Україні Ян Томбінський, виконавчий директор європейської асоціації муніципалітетів «Energy Cities» Жерар Маньєн, керівник проекту «Муніципальна енергетична реформа в Україні» Вільям Такер та інші.

Європейський тиждень сталої енергетики у Львові є національним аналогом тижня сталої енергетики в Європейському Союзі та спеціалізованим інструментом залучення громади до вирішення проблем сталого енергетичного розвитку міста. Вперше Україна долучилась до Тижня сталої енергетики у 2011 році.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук