Мери Львова і Житомира підписали меморандум про співпрацю у сфері культури, освіти і спорту

Міський голова Житомира Сергій Сухомлин і міський голова Львова Андрій Садовий

У п’ятницю, 1 червня, міський голова Львова Андрій Садовий разом з міським головою Житомира Сергієм Сухомлином підписали меморандум про співпрацю у сфері культури, мистецтва, спорту і туризму. Підписання меморандуму відбулось у Житомирі в межах Urban Talks Львів&Житомир. Про це повідомила прес-служба Львівської міської ради.

Метою проекту є зміцнення та розвиток культурних відносин між двома містами. Для досягнення цих цілей обидва міста погоджуються проводити обмін артистичними трупами, виставками та іншими культурними заходами, а також популяризувати досягнення художньої творчості, презентуючи художні твори на театральних сценах, в концертних та виставкових залах, кінотеатрах, на телебаченні й радіо.

Меморандумом також передбачена співпраця організація спільних спортивних заходів, обмін делегаціями, командами, спортсменами, тренерами і спеціалістами в галузі фізичної культури та спорту.

Окрім цього, у меморандумі сказано і про обмін досвідом у галузі освіти, а також створення відповідних умов для співпраці між навчальними закладами, науковими й просвітницькими установами, а також викладачами, студентами та учнями.

Urban Talks Львів & Житомир — дружній діалог та пошук дотиків партнерства між містами Львів та Житомир. В рамках зустрічі будуть обговорювати успішні кейси просторового планування, розвитку туризму та велоінфраструктури, озеленення міста, створення громадських просторів та транспортної системи, розвитку спорту та молодіжної політики.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук