Мерія дозволила збільшити висотність багатоповерхівки всупереч генплану Львова

Візуалізація проекту нової багатоповерхівки від компанії «Рубікон Груп» на вул. Пимоненка

Виконавчий комітет Львівської міськради під час засідання 14 червня погодив будівництво 6-поверхового житлового будинку на вул. Пимоненка-Пасічна, де дозволено зводити будинки не вище чотирьох поверхів. Про це йдеться у публікації антикорупційного сайту «Наші Гроші. Львів».

Зокрема, виконком затвердив містобудівні умови та обмеження ТОВ «Будівельно-інвестиційна компанія «Рубікон Груп» для будівництва багатоквартирного 6-поверхового житлового будинку з підземним паркінгом. В будинку, висота якого не має перевищувати 27,1 метра, планується 85 квартир. Судячи з візуалізацій, біля житлового будинку передбачені невеликі водойми.

Візуалізація погодженого будівництва на вул. Пимоненка-Пасічна

За даними сайту «Наші Гроші. Львів», на цій земельній ділянці не можна зводити будинки вище чотирьох поверхів.

«Згідно з Генеральним планом Львова, ця ділянка розташована в межах території малоповерхової житлової забудови (2-4 поверхи). Так само зонуванням, яке затверджували депутати Львівської міськради, встановлено, що це зона Ж-1 – зона садибної житлової забудови – максимум 4 поверхи, не вище 18 метрів до гребеня даху», – йдеться у публікації «Наших Грошей. Львів».

У рішенні виконкому натомість вказано, що ця ділянка розташована в зоні Ж-2, де дозволено будувати до 6-ти поверхів включно, висота – не вище 25 метрів до гребеня даху. У міській раді Львова журналістам повідомили, що таке зонування було встановлено змінами до детального плану території у цьому районі. При цьому проект будинку «Рубікон Груп» висотою 27,1 м суперечить навіть правилам забудови зони Ж-2.

«Однак внесення змін до зонування належить до компетенції лише депутатів Львівської міської ради. Таким чином, всупереч вимогам зонінгу та генплану, виконком дозволив будувати 6 поверхів замість дозволених чотирьох», – зазначається у публікації «НГ. Львів».

У публікації також вказується, що квартири вул. на Пимоненка у ЖК Rubicon Premium розпочали рекламувати для продажу ще до отримання містобудівних умов та обмежень.

За даними бізнес-платформи YouControl, «Будівельно-інвестиційна компанія «Рубікон Груп» належить Марті Іваньо, Тетяні Мамчак, Марії-Ілоні Іваник та компанії з управління активами «Актив».

Додамо, що район вул. Пимоненка-Пасічна впродовж останніх років активно розбудовується. Тут, зокрема, зараз будують третю чергу ЖК Villa Magnolia та ЖК Hygge 148.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук