Миколаївська райрада проголосувала проти будівництва приватною фірмою нового полігону ТПВ

Депутати висловились проти надання 5,7 га на околиці міста фірмі без досвіду поводження зі сміттям

ЕкономікаЮлія Лавришин, 11 жовтня 20185340
Полігон ТПВ біля Миколаєва на Львівщині

У четвер, 11 жовтня, Миколаївська районна рада проголосувала проти надання ділянки площею 5,7 поблизу Миколаєва приватній фірмі ТОВ «Сатем Трейдинг» для будівництва нового полігону ТПВ. Усі присутні на засіданні сесії депутати райради одноголосно проголосували за звернення до голови Львівської ОДА із закликом скасувати своє розпорядження. Раніше аналогічне рішення прийняла Миколаївська міськрада.

Як повідомив ZAXID.NET депутат Миколаївської районної ради Ярослав Муха, відповідне звернення до голови ЛОДА підтримали усі присутні на сесії, тобто 21 депутат та голова Миколаївської районної ради Тарас Зубрицький. Загалом у Миколаївській районній раді 34 депутати.

«Усі присутні одноголосно проголосували за звернення до голови ЛОДА з вимогою переглянути своє розпорядження. Тому що це земля міста Миколаєва і району. Приймаючи таке рішення, голова ЛОДА мав почути думку громади міста та району або хоча б пояснити своє рішення. Ми просто обурені, що землю під полігон він самовільно віддав приватній фірмі без досвіду, керівником та єдиним працівником якої є 26-річний чоловік із Перемишлянського району», – повідомив ZAXID.NET Ярослав Муха.

Він також зазначив, що повний текст рішення опублікують на сайті Миколаївської райради після завершення засідання сесії.

Ярослав Муха процитував зверення до голови ЛОДА, яке прийняла районна рада: «Вказаним розпорядженням було дано дозвіл на виділення земельної ділянки абсолютно невідомій фірмі ТОВ «Сатем Трейдинг» на території Миколаївського району під облаштування полігону ТПВ. Висловлюємо свій рішучий протест проти подібних намірів. Облаштування полігону твердих побутових відходів є стратегічно важливим для існування місцевих громад. Дана обставина підтверджується ст. 83 Земельного кодексу України. Виділення таких земельних ділянок приватним суб’єктам господарювання, на наш погляд, є неприпустимим. […] Все це наштовхує на думку про те, що вказана фірма є підставною, тобто її реальні власники є невідомі. Тому, Миколаївська районна рада звертається до Вас із закликом про необхідність перегляду розпорядження №1025/0/5-18 від 04.10.2018 р. та відміни його».

Нагадаємо, 4 жовтня на сайті ЛОДА опублікували розпорядження Олега Синютки про надання дозволу на розробку проекту землеустрою на ділянку 5,7 га на околиці Миколаєва приватній фірмі ТОВ «Сатем Трейдинг». Того ж дня стало відомо, що ця фірма існує лише від березня 2018 року і до вересня займалась обслуговуванням кол-центрів, тобто не має досвіду поводження з ТПВ.

Міський голова Миколаєва Андрій Щебель заявив, що йому нічого невідомо ні про цю фірму, ні про новий полігон ТПВ. Натомість ще 13 вересня він звертався до голови ЛОДА з проханням про виділення землі навколо існуючого полігону для його впорядкування і розширенні, однак відповідь на це звернення досі не надійшла.

5 жовтня у зв’язку з появою розпорядження голови ЛОДА Андрій Щебель зібрав позачергове засідання сесії Миколаївської міськради, під час якого всі присутні депутати також висловились проти надання землі ТОВ «Сатем Трейдинг».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук