Міністр освіти повідомила про збої у системі подачі електронних заяв абітурієнтів

У багатьох користувачів не завантажилася скан-копії атестатів

Міністр освіти і науки Лілія Гриневич

Міністр освіти і науки Лілія Гриневич закликала абітурієнтів перевірити статус своїх електронних заяв до вищих навчальних закладів, оскільки у деяких з них не завантажилася скан-копія шкільного атестата. Про це вона заявила в ефірі «5 каналу», передає УНН.

За її словами, державне підприємство «Інфоресурс», яке займається обслуговуванням Єдиної державної бази з питань освіти, куди вноситься уся інформація пов’язана з вступною кампанією, повідомило, що є частина абітурієнтів, у яких не завантажилися атестати, їхні скан-копії.

Міністр звернулася з проханням до усіх абітурієнтів, щоб вони перевірили в своїх особистих кабінетах статус своєї заяви. Він повинен бути мати помітку «допущений до конкурсу».

Лілія Гриневич зазначила: якщо в графі «статус» написано «потребує уточнення» або «відхилено навчальним закладом», то це означає, що скан-копія шкільного атестата не змогла завантажитися.

За її словами, в такому випадку скан-копію необхідно надіслати електронною поштою до приймальної комісії вищого навчального закладу, куди абітурієнт подав заяви.

«Якщо ж абітурієнт не може відправити копію атестата електронною поштою, його можна привезти до приймальної комісії вищого навчального закладу, яка завантажить його в базу», — додала Гриневич.

Нагадаємо, як повідомляв ZAXID.NET, після старту нової вступної кампанії 11 липня у багатьох львівських ВУЗів виникли технічні проблеми з поданням документів у електронній формі.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук