Міністр соціальної політики стверджує, що в Україні вигідно бути матір’ю-одиначкою

СуспільствоАндрій Стець, 18 квітня 201813204
За словами Андрія Реви, з 2000 року кількість матерів-одиначок в Україні збільшилася у 22 рази

З 2000 року кількість матерів-одиначок в Україні збільшилася в 22 рази. Причина, на думку міністра соціальної політики України Андрія Реви, в тому, що українська система соціального захисту стимулює людей не вступати в шлюб. Про це він заявив в ефірі «112 Україна».

«Проблема полягає в тому, що ми створили такий соціальний механізм, який призводить до того, що людям сьогодні просто невигідно реєструвати шлюб. Тоді при призначенні субсидії ти можеш уникнути обліку своїх доходів, якщо в тебе немає чоловіка – ти отримуєш допомогу як мати-одиначка, ти отримуєш державну соціальну допомогу, малозабезпеченість. Сама наша система соціального захисту, як це не страшно звучить, стимулює людей не вступати в шлюб», – сказав він.

Зазначимо, що згідно із законом України «Про державну допомогу сім'ям з дітьми» допомога на дітей одиноким матерям (батькам, вдовам, вдівцям) призначається у розмірі, що дорівнює різниці між 100 відсотками прожиткового мінімуму для дитини.

Станом на 1 січня 2018 року державну допомогу на дітей для одиноких матерів (батьків, вдів, вдівців) отримували 320,5 тис. осіб.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук