Мін’юст завершив службову перевірку поведінки керівника юстиції Львівщини на співбесідах

СуспільствоСофія Лазуркевич, 24 листопада 201716273
Мін’юст завершив службову перевірку поведінки керівника юстиції Львівщини на співбесідах
Ярослав Жукровський очолив управління юстиції Львівщини у квітні 2015 року

Міністерство юстиції України закрило дисциплінарне провадження проти керівника Головного територіального управління юстиції Львівшини Ярослава Жукровського. Мін’юст не вбачає порушень у тому, що Ярослав Жукровський запитує на співбесідах, коли народився Степан Бандера, та слова пісні «Лента за лентою». Про це інформує газета «Високий замок».

«Нарешті отримав наказ Мін’юсту про закриття дисциплінарного провадження щодо Бандери та патріотичної пісні. Це означає, що працівники міністерства та дисциплінарна комісія не бачать у моїх діях складу адміністративного порушення, чи дій, які не відповідають етичним засадам державного службовця. Радий за таке рішення. Провадження закрито через його безглуздість», – сказав Жукровський.

Додамо, що через скаргу Олега Юника, у вересні Мін’юст почав проводити службове розслідування щодо правдивості того, що Ярослав Жукровський запитує на співбесідах дату народження Степана Бандери та слова пісні «Лента за лентою». В управлінні юстиції не знають чоловіка, що написав цю скаргу. Держслужбовцю могли оголосити попередження, догану чи звільнення.

Нагадаємо, що Ярослав Жукровський очолив управління юстиції Львівщини у квітні 2015 року. Відразу після призначення він запросив представників громадськості та журналістів до середини та показав потаємну кімнату, яку облаштували попередні начальники. Вхід до неї замаскований та оформлений у вигляді шафи. Усі шкіряні меблі з таємної кімнати в управлінні юстиції Львівщини подарували центральному РАЦСу.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук