«Місто готове інвестувати кошти в облаштування полігону», - мер Львова

Прем’єр-міністр каже, що ситуація заходить у глухий кут

СуспільствоОрися Шиян, 22 лютого 20175230

Міська рада Львова поінформувала Прем’єр-міністра України та Львівську обласну державну адміністрацію про результати роботи науково-експертної групи, яка обстежувала виділену ділянку під новий полігон ТПВ, однак визнала її непридатною. Відтак місто очікує нових пропозицій ділянки, де можна розміщувати новий полігон для Львівської області. Про це повідомив 22 лютого під час брифінгу міський голова Львова Андрій Садовий.

«На жаль, ми не можемо силами міста зробити те, що має зробити держава. Ми очікуємо, що буде координація дій всіх державних служб і буде визначена територія, яка однозначно буде готова, щоб там розміщувати новий полігон для Львівської області», ― пояснив міський голова Львова.

Нагадаємо, після закриття Грибовицького сміттєзвалища проблеми з вивезенням сміття мають не тільки Львів, але й чотири райони області.

«Кам’янка-Бузький, Пустомитівський, Жовківський та Городоцький райони не мають куди вивозити свої відходи. Ми очікуємо, що обласна державна адміністрація цю роботу скоординує, буде виділена ділянка, місто готове інвестувати кошти в облаштування такого полігону», ― пообіцяв міський голова Львова Андрій Садовий.

Натомість Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман на своїй сторінці у фейсбук повідомив, що ситуація зайшла в глухий кут. Однак, за його словами, оскільки вона потребує швидкого вирішення, він доручив голові Львівської ОДА Олегові Синютці вибрати іншу ділянку.

«Не ставлячи жодним чином під сумнів високий професійний рівень членів науково-експертної групи, хотів би зазначити, що ключовим для того, щоб оцінювати придатна ділянка чи ні, є очевидно питання, які технології поводження з ТПВ планується застосовувати. Якщо мова йде про просте складування сміття, як це відбувалось на більшості українських сміттєзвалищ, у тому числі і у Грибовичах, то будь-який новий полігон буде такою ж потенційною екологічною загрозою, як і ті, які уже існують», ― зазначив Гройсман.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук