МВФ знову відклав розгляд траншу для України

ЕкономікаАндрій Стець, 29 березня 20171520

Питання виділення Україні наступного траншу відсутнє в плані роботи Ради директорів Міжнародного валютного фонду, розписаному до 7 квітня. Це випливає з графіка засідань, опублікованого на сайті МВФ.

Згідно з інформацією, на 29 березня заплановані консультації з владою Нігерії та Нідерландів. На початок квітня – обговорення співпраці з представниками Сан-Марино та Беніну.

При цьому українське питання в плані роботи Ради директорів МВФ відсутнє.

Нагадаємо, Рада директорів МВФ перенесла запланований на 20 березня розгляд питання про завершення третього перегляду програми розширеного фінансування для України.

У Мінфіні заявили, що перенесення термінів проведення засідання спричинено потребою в уточненні розрахунків економічних наслідків заходів, застосованих Україною у відповідь на блокаду і захоплення українських підприємств на непідконтрольних уряду територіях Донецької та Луганської областей, а також у зв'язку з визнанням російською стороною документів, виданих на цих територіях.

Національний банк вже передав уточнені макроекономічні показники бюджету до Міжнародного валютного фонду для прискорення виділення чергового траншу Україні.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук