На Івано-Франківщині викрили конвертцентр з обігом понад ₴7,5 млн

На Івано-Франківщині викрили конвертцентр з обігом понад ₴7,5 млн

На Івано-Франківщині припинили діяльність конвертаційного центру з обігом понад 7,5 млн грн. Про це повідомили у Державній фіскальній службі України.

За даними ДФС, конвертцентр організувала група осіб, які без наміру здійснення статутної діяльності створили та зареєстрували низку фіктивних суб’єктів підприємницької діяльності з метою ухилення від сплати податків до бюджету.

Повідомляється, що легальні підприємства перераховували безготівкові грошові кошти за нібито придбані товарно-матеріальні цінності, надані послуги та виконані роботи на розрахункові рахунки фіктивних СГД. Ці кошти у подальшому знімали готівкою учасники центру нібито з метою закупівлі будівельних матеріалів та продуктів харчування для передачі посадовим особам реального сектору економіки, за винятком 9 – 12% за конвертацію.

«Орієнтовний обіг проконвертованих коштів за 2015 - 2016 рік через розрахункові рахунки одного з комерційних банків становив понад 7,5 млн грн. Ймовірні втрати бюджету становлять понад 1,2 млн грн», - йдеться у повідомленні.

Під час обшуків в офісних приміщеннях та за місцями проживання фігурантів провадження вилучено $2,3 тис., €1,5 тис. і 49 тис. грн, 7 печаток підприємств, ноутбук та тіньову документацію, що підтверджує їх протиправну діяльність. Слідчі дії тривають.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук