На Львівщині наклали арешт на 600 га сільськогосподарської землі

Слідчий суддя Галицького районного суду Львова наклав арешт на майже 628 га земель запасу та земельних паїв померлих громадян у Буському та Сокальському районах Львівщини. Таким чином суд позбавив приватне підприємство «Західний Буг» права на їх відчуження, розпорядження та використання на час розслідування. Про це повідомили «Наші гроші. Львів», посилаючись на ухвалу суду від 17 жовтня.

Арешт наклали у межах кримінального провадження, відкритого 14 вересня за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст. 197-1 Кримінального кодексу (самовільне зайняття земельної ділянки). Поліція підозрює службових осіб ПП «Західний Буг» у самовільному використанні земель для сільськогосподарських потреб у 2016-2017 роках.

Арешт накладено на: 70,9547 га земельних паїв померлих громадян на території Боложинівської сільради; 276,7554 га земельних паїв померлих громадян на території Турянської сільради; 9,4088 га земельних паїв померлих громадян на території Красненської селищної ради у Буському районі та на 149,2 га земель запасу на території Карівської сільради; 93,71 га земельних паїв померлих громадян та 27,9 га земель запасу на території Стенятинської сільради у Сокальському районі.

Згідно інформації з відділів держгеокадастру у Буському та Сокальському районах Львівської області, договори оренди земель сільськогосподарського призначення з ПП «Західний Буг» на території усіх вище перелічених сільських рад не укладались.

За даними аналітичної системи YouControl, власниками ПП «Західний Буг» є Юрій Гладун (30%), Оксана Друль (30%), Валерій Овчарук (30%) та Віталій Сікорський (10%).

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук