На Львівщині продовжує працювати близько 40 нелегальних заправок

На Львівщині продовжує працювати близько 40 нелегальних заправок
фото ДФС
Державна фіскальна служба поки що не може побороти нелегальні АЗС

У понеділок, 30 липня, під час апаратної наради голова ЛОДА Олег Синютка доручив начальникові Головного управління ДФС у Львівській області Ігореві Кондро вирішити проблему масової появи нелегальних заправок на Львівщині.

«На сьогоднішній день задокументовано діяльність 12 нелегальних заправок. Визначена географія цих заправок, відкриті кримінальні провадження, тривають слідчі дії», – повідомив під час доповіді Ігор Кондро.

«Чи всі ці заправки перестали працювати? Вони ж не платять податки і загрожують всіма можливими і неможливими речами. Зрозуміло, що це не може якийсь дядько з села собі бочку поставити. Це стовідсотково мусить бути знайомий в РДА, фіскальній службі або правоохоронній системі. Коли такого позорища не буде на території області?», – припустив голова ЛОДА.

Він доручив обласному очільникові ДФС провести перевірки спільно з правоохоронцями і вирішити проблему нелегальних заправок на Львівщині до 20 серпня.

Водночас голова громадської ради при ЛОДА Андрій Болюбаш вказав на значно більші масштаби поширення нелегальних АЗС у Львівській області.

«На вул. Зеленій з’явилася нова нелегальна заправка. На власників заправки вул. Сяйво, 13 наклали 3 млн. грн штрафу, однак заправка продовжує працювати, а рішення суду оскаржують. По області та сама ситуація. Все вказує на мовчазну згоду контролюючих органів», – повідомив Андрій Болюбаш.

Він додав, що за підрахунками громадської ради при ЛОДА на території Львівщини діє 24 нелегальні заправки, а в межах міста Львова - ще 16.

Нагадаємо, що мерія Львова у червні вже зверталася до правоохоронних органів щодо діяльності незаконних АЗС на території міста. 22 червня працівники Державної фіскальної служби виявили три незаконні автозаправні станції у Трускавці, Новому Роздолі та с. Малехів у Пустомитівському районі.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук