На Львівщині викрили конвертаційний центр з обігом ₴65 млн

ЕкономікаОрися Шиян, 25 березня 20167610

Податкова міліція Львова припинила діяльність «конвертаційної групи», яка допомагала підприємствам конвертувати кошти та мінімізувати сплату податків. За два останні роки її діяльності обсяг проконвертованих коштів перевищив 65 млн грн. Послугами цього центру користувались близько 30 підприємств.

Під час проведених обшуків в офісі вилучили комп’ютерну техніку, з якої подавалась податкова звітність фіктивних СГД, чорнові записи, печатки та документи фінансово-господарської діяльності фіктивних СГД, банківські картки фізичних осіб, за допомогою яких знімали готівку, СD-диски (електронні ключі). Податківці заблокували 212 тис. грн на банківських рахунках транзитно-конвертаційних СГД, щодо яких ініційовано процедуру анулювання свідоцтва платників ПДВ, що унеможливить подальше формування податкового кредиту і упередить втрати бюджету на суму понад 17 млн грн, інформує прес-служба ДФС у Львівській області.

За цим фактом зареєстроване кримінальне провадження за попередньою кваліфікацією за ч.2 ст. 205 КК (фіктивне підприємництво) та ч.3 ст.212 КК України (ухилення від сплати податків в особливо-великих розмірах).

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук