<

На Львівщині в`язням не дозволяють користуватися мобільним зв`язком та інтернетом

Прокуратура перевірила на Львівщині додержання закону щодо адаптації правового статусу засуджених до європейських стандартів. Відтак було виявлено численні порушення прав засуджених.

Зокрема, у виправних колоніях області ув’язненим не завжди надається інформація і роз’яснення щодо умов відбування покарання, розширення їх прав у зв’язку зі змінами, внесеними до законодавства країни, інформує прес-служба прокуратури Львівської області.

В окремих установах не повною мірою забезпечуються права в’язнів на соціальне забезпечення, зокрема шляхом сприяння в оформленні документів на отримання пенсій за місцем відбування покарання.

Крім цього, засуджені лише частково реалізують свої права на проведення телефонних розмов у мережі мобільного зв’язку, користування мережею інтернет під контролем адміністрації.

Враховуючи такий стан справ, в охоронювані зони установ виконання покарань продовжують незаконно надходити мобільні телефони, що в подальшому призводить до порушень засудженими правил перебування в установах Державної кримінально-виконавчої служби.

Для усунення зазначених порушень прокуратура області дала відповідну вказівку керівництву управління ДПтС України в області.

Загалом, як зазначено в повідомленні, торік та в поточному році в окресленій сфері прокурори внесли 26 документів прокурорського реагування, за результатами розгляду яких до відповідальності притягнуто 28 службових осіб.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук