Львівський ізолятор тимчасового утримання закрили через численні порушення

На вимогу прокуратури, через численні порушення припинено функціонування ізолятора тимчасового тримання Львівського міського управління ГУ МВС України у Львівській області.

У прокуратурі зазначили, що виявили порушення конституційних прав громадян під час застосування обмежень їх особистої свободи в ізоляторі тимчасового тримання, інформує прес-служба прокуратури Львівщини.

Зокрема, в установі ігноруються вимоги закону України «Про попереднє ув’язнення», згідно з яким законом особи, взяті під варту, мають право на щоденну одногодинну прогулянку. У вказаному ІТТ взагалі відсутній прогулянковий дворик.

Зокрема, немає кімнати для короткострокових побачень з родичами або іншими особами, а в медичному кабінеті відсутні універсальні медичні аптечки з розрахунку на кожну камеру.

Також не дотримуються санітарно-гігієнічні вимоги при забезпеченні харчуванням затриманих осіб.

«З вимогою усунення вищевказаних порушень чинного законодавства прокурором Львова винесено постанову про призупинення функціонування ІТТ ЛМУ ГУ МВС України у Львівській області. На її виконання начальником ГУ МВС України у Львівським області видано відповідний наказ та розпочато проведення ремонтних робіт у згаданій установі з метою усунення усіх недоліків», – зазначено у повідомленні.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук