На Львівщині планують будівництво сонячних електростанцій на 50 га

Дозволи на розробку проектів землеустрою отримали новостворені фірми, пов'язані з нардепами Дубневичами

Дві фірми планують розмістити сонячні електростанції на 50 га у Миколаївському районі Львівщини

Голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка своїми розпорядженнями 1 лютого надав дозволи ТОВ «НР Солар» і ТОВ «Солар Грін Тех» на розроблення проектів землеустрою щодо відведення двох ділянок загальною площею 51,2 га на території Березинської сільради, що в Миколаївському районі Львівської області, для будівництва та обслуговування сонячних електростанцій, повідомили «Наші гроші. Львів».

Обидві фірми зареєстровані у Львові, на вул. А. Лазаренка 1а в сусідніх офісах – №55 і №56. Цей офісно-адміністративний будинок повністю належить ТОВ «АПП «Львівське», яке контролюють народні депутати від БПП Ярослав та Богдан Дубневич.

ТОВ «Солар Грін Тех» зареєстрував лише півроку тому Тарас Борис. Відомо, що він працював і працює у «Фонді братів Дубневичів». На парламентських виборах був уповноваженим від «Блоку Петра Порошенка» на окрузі №118 та №120. Саме на цих двох округах отримали перемогу Ярослав і Богдан Дубневичі та стали народними депутатами.

ТОВ «НР Солар» зареєструвала 9 місяців тому Зоряна Телішевська, яка звільнилася з посади головного спеціаліста відділу пенсійного забезпечення управління ПФУ в Миколаївському районі. Вона задекларувала кілька невеликих ділянок та квартиру, площею 44 м2 у Миколаєві, яка належить їй тільки на половину. У 2016 році родина Телішевських отримала лише 92 тис. грн доходу, причому Зоряна Телішевська вказала 4,3 тис. грн зарплати в ТОВ «Ліг Агро», яка минулого року збудувала сонячну електростанцію у Яворівському районі.

Зараз ТОВ «Ліг Агро» належить сину Богдана Дубневича Павлу і ТОВ «Ліг Енергія», хоча спочатку замість сина Дубневича співвласником також був записаний їх працівник Роман Васьків. Васьків нині є депутатом Львівської облради від БПП «Солідарність». 24,5% ТОВ «Ліг Енергія» належать доньці Ярослава Дубневича Роксолані Пиртко.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук