На підтримку людей з синдромом Дауна у Львові влаштували особливу фотосесію

Головні новини Львова 21.03Богдан Опока, 21 березня 2019, 16:47 528 0

У Всесвітній день людей із синдромом Дауна у центрі Львова відкрили особливу виставку. Героями професійної фотосесії стали люди різного віку із цією генетичною аномалією. Проект тривав три дні. Крім фотографа над ним працювали понад десять стилістів та візажистів.

Акцент зробили на поєднанні сонячного світла із яскравими барвами. Це допомогло підкреслити, що справжня краса — емоції та індивідуальність. На пам’ять про відкриття фотовиставки моделям вручили спеціальні відзнаки.

Фотографиня Марта Сирко розповідає: «Я просто бачила, що в Європі є дуже багато акторів, моделей, та людей інших творчих професій з синдромом Дауна. От і мені захотілось зробити з них моделей тут».

Фото прес-служби ЛМР

Також щорічно у цей день організовують флешмоб #LotsOfSocks. Щоб взяти участь — достатньо одягти яскраві непарні шкарпетки, як символ підтримки людей з додатковою хромосомою.

«Сьогодні тут можна побачити відкриття виставки. А також – тих дітей, і старших, хто позували. І це є такий дуже такий важливий для нас момент, бо все місто є разом», — зазначив заступник міського голови Львова Андрій Москаленко.

Нагадаємо, 10 листопада 2011 року в Нью-Йорку Організація Об'єднаних Націй проголосила 21 березня Всесвітнім днем людини із синдромом Дауна (World Down Syndrome Day). Дата символізує унікальну для людей із синдромом Дауна наявність 3-ї копії 21-ї хромосоми.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук