На ремонт доріг на Львівщині з обласного бюджету витратять ₴172 млн

ЕкономікаІрина Рєвунова, 21 березня 201711050
Перелік доріг для ремонту у квітні затвердить профільна комісія ЛОР

У вівторок, 21 березня, депутати Львівської облради затвердили програму розвитку дорожньої інфраструктури, якою передбачила 172 млн грн на ремонт доріг на Львівщині у 2017 році. За ці кошти планують відремонтувати 71,7 км доріг Львівської області.

Зокрема, 106 млн грн піде на ремонт доріг загального користування та комунальних доріг, 51 млн грн – на ремонт доріг, які співфінансуватимуться з держбюджету, а 15 млн грн – до резервного фонду на випадок надзвичайних ситуацій.

Як зазначається в програмі, міжрайонні та внутрішньорайонні дороги загального користування ремонтуватимуть коштом обласного бюджету, а комунальні – за умови співфінансування з обласного та місцевих бюджетів.

Разом з тим, перелік доріг, які ремонтуватимуть цьогоріч, поки не затверджений. Після затвердження програми райадмністрації та депутати облради мають подати департаменту дорожнього господарства, транспорту та зв’язку ЛОДА переліки доріг загального користування, які потребують ремонту. Після укладення остаточних списків доріг для ремонту у 2017 році їх має погодити профільна комісія облради.

Для отримання коштів з обласного бюджету на ремонт комунальних доріг місцеві ради мають дофінансувати ремонт з власних бюджетів. При цьому міста обласного значення мають оплатити не менше 50% від обсягу фінансування обласного бюджету, інші міста – не менше 30%, села – не менше 10%.

Нагадаємо, 2016 році з обласного бюджету на ремонт доріг витратили 309 млн грн. Крім того, торік на Львівщині ремонтували дороги за кошти від митних надходжень (935 млн грн).

У 2017 році на Львівщині також ремонтуватимуть дороги за кошти від митних платежів. Зокрема, а кошти від митних платежів цьогоріч відремонтують дороги Львів – Радехів – Луцьк (від Львова до Кам’янки-Бузької), Львів – Самбір – Ужгород (від Львова до Самбора), Коровичі – Рогатин, Ковель – Червоноград – Жовква (від Червонограда до Жовкви), Київ – Чоп (від Стрия до межі із Закарпаттям), Східниця – Пісочна (від Пісочної до Трускавця).

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук