На Рівненщині конвертаційні центри не сплатили понад 40 млн грн податків

Економіка15 квітня 20114611

Рівненські підприємства завдяки безтоварним операціям нанесли збитків державі понад 40 млн грн. Лише десяту частину коштів вже повернуто в бюджет у вигляді податків. Проти посадових осіб фірм, що проводили фіктивні господарські операції, порушено 11 кримінальних справ, що перебувають на різних етапах провадження.

Як повідомили ZAXID.NET у прес-службі ДПА Рівненської області, нещодавно податкова міліція Рівненської області викрила діяльність двох потужних конвертаційних центрів, що встигли перевести в готівку понад 20 млн грн.

Один з конвертаційних центрів, відповідно до документів, займався автоперевезеннями. Щоправда, на балансі цього підприємства не було жодного автомобіля, а в штаті – водія. Транспортні послуги надано за набагато завищеними цінами. Кошти, отримані від замовника, конвертувалися в готівку. «Відкат» повертався в «кишеню» директору реального підприємства, відсотки залишалися в організаторів «конверта», а на суму, що залишалася, виконували перевезення, наймаючи за готівку приватного водія з власним автотранспортом.

Припинивши злочинну діяльність підприємства, податкова міліція взялася за існуючі фірми та їх керівників. Адже їх співпраця з конвертаційним центром є незаконною і несе безпосередні збитки державі у вигляді несплачених податків.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук