На Закарпатті обмежили роботу ресторанів та проведення богослужінь
В області посилили карантин через збільшення кількості хворих на коронавірус
Регіональна комісія ТЕБ і НС на Закарпатті під час засідання 3 липня вирішила посилити карантинні заходи через «стабільно напружену ситуацію щодо поширення Covid-19».
Як повідомила прес-служба Закарпатської ОДА, з 4 липня в області:
- обмежують час роботи закладів громадського харчування та розважальних закладів до 22:00;
- обмежують проведення богослужінь у приміщеннях храмів, молитовних будинків, інших культових спорудах; богослужіння можна проводити тільки на відкритому повітрі з дотриманням протиепідемічних заходів;
- забороняють функціонування закладів та приміщень, які здаються в оренду для проведення масових заходів – весіль, випускних вечорів, поминок тощо;
- тимчасово забороняють на території Міжгірського району роботу речових ринків.
Додамо, що раніше карантинні заходи частково посилили в низці інших регіонів, зокрема, у Волинській області обмежили час роботи літніх майданчиків кафе та ресторанів і призупинили транспортне сполучення в Шацькому районі.
На Львівщині за півтора місяці дозволили відновити лише роботу громадського транспорту, а загалом карантин продовжили до 7 липня. У Львові міська комісія ТЕБ і НС дозволила відкрити фітнес-центри та ресторани максимум для 10 відвідувачів, відтак голова ЛОДА вимагає від міської влади переглянути це рішення, яке суперечить заборонам обласної комісії.
Якщо хочете читати головні новини дня оперативно Додайте ZAXID.NET у вибрані в GoogleЗазначимо, що станом на 3 липня Львівська область перебуває на першому місці серед регіонів за кількістю людей, які захворіли на коронавірус від початку пандемії, Закарпаття – на п’ятому, а Волинь – на сьомому.