На закупівлю саджанців для парків у Львові витратять ₴930 тис.

Цьогоріч профінансують покращення благоустрою трьох ставків та одного джерела у Львові

Для львівських парків закуплять саджанці за близько 1 млн грн

На природоохоронні заходи у Львові цьогоріч витратять понад 8,57 млн грн бюджетних коштів. Виконавчий комітет Львівської міськради у п’ятницю, 2 березня, затвердив переліки відповідних заходів.

Зокрема, за 300 тис. грн відремонтують сходи у парку «Снопківський». 50 тис. грн скерують на ознакування території створеного у 2017 році ландшафтного заказника «Торфовище Білогорща». Майже 52,5 тис. грн скерують на покращання стану «Дендропарку Бенедикта Дибовського», що на території Львівського міського еколого-натуралістичного центру на вул. Кубанській.

Управління освіти за близько 148 тис. грн планує організувати постійно діючу виставку «Дитячий зоопарк», ще понад 40 тис. грн скерує на підтримку роботи першого у місті екологічного садка «Зернятко», який діє на території згадуваного міського еколого-натуралістичного центру.

Головними напрямками фінансування із міського фонду охорони навколишнього середовища передбачили заходи з покращення стану парків та водойм у Львові.

Зокрема, департамент містобудування Львівської міськради планує витратити 930 тис. грн на закупівлю саджанців для парків, ще 150 тис. грн витратять на заходи з озеленення на території регіонального ландшафтного парку «Знесіння», 200 тис. грн – на території Музею народної архітектури та побуту у Львові ім. Климентія Шептицького. До слова,

Франківська райадміністрація за 700 тис. грн має замовити роботи з покращання благоустрою та технічного стану водойми на вул. Кульпарківській, 139. Шевченківська райадміністрація за 500 тис. грн має замовити роботи з благоустрою джерела на вул. Топольній, 39-А. Ще 700 тис. грн витратять на покращання технічного стану водойми на перехресті вул. Шевченка та вул. Львівської у м. Винники. Управління освіти ЛМР має замовити за близько 200 тис. грн покращання благоустрою водойми на вул. А. Вахнянина біля центру творчості дітей та юнацтва Галичини. 80 тис. грн витратять на відновлення та підтримку сприятливого гідрологічного режиму та санітарного стану р. Вишенька. Для цього планують обстежити дощову каналізаційну мережу на вул. Трускавецькій, І. Пулюя, Кульпарківській, Науковій, Володимира Великого.

Крім цього, передбачили виділити 258 тис. грн управлінню земельних ресурсів на виготовлення проектної документації для подальшого встановлення меж прибережних захисних смуг водних об’єктів у Львові.

Нагадаємо, торік на природохоронні заходи у бюджеті Львова закладали фінансування у 2 млн грн, а у міському фонді охорони навколишнього середовища – 5,3 млн грн.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук