Литовці інвестують €30 млн у сонячну енергетику на Житомирщині

Сонячні електростанції планують побудувати в другому півріччі 2019 року

ЕкономікаОльга Карабан, 14 серпня 20185410

У Любарському районі Житомирської області литовська компанія Modus group інвестує 30 млн євро у новий парк сонячних електростанцій (СЕС). Реалізацією проекту буде займатися Green Genius і Modus Energy International, що входять до групи компанії. Про це повідомили у компанії, інформує Інтерфакс-Україна.

Інвестор планує побудувати парк сонячних електростанцій загальною потужністю 35 МВт у другому півріччі 2019 року. Сумарно вони вироблятимуть близько 45 тис. МВт/год електроенергії на рік.

Як розповів член правління Modus group Руслан Склепович, цей проект стане першим для компанії в Україні.

«Ми постійно шукаємо можливості інвестувати в проекти сонячної енергетики у всій Європі. Для цього особливо сприятливі ринки країн, які лише починають активно розвивати сектор відновлюваної енергетики», – повідомив Склепович.

Нагадаємо, що 1 жовтня 2014 року в Україні був прийнятий Національний план дій з відновлюваної енергетики до 2020 року. Виконання цього плану дозволить збільшити частку поновлюваних джерел в загальному балансі генерації електроенергії з близько 1% до 11%.

Головним механізмом для стимулювання розвитку такої енергетики в Україні є «зелені» тарифи – спеціально високі (вище, ніж у інших видів генерації), затверджені законом ціни на електроенергію, яка виробляється з поновлюваних джерел.

Modus group об'єднує підприємства з торгівлі автомобілями, розвитку нерухомості, в сфері енергетики. Група вже реалізувала проекти в галузі сонячної енергетики в Литві і Білорусі і розвиває проекти в Іспанії та Польщі.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук